Przysmaki rodziny Winnych” to wspaniała lektura dla wszystkich fanów docenionego przez widzów i krytyków serialu “Stulecie Winnych” oraz książki Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Rodzina Winnych powraca do nas na kartach kolejnej pozycji wydawniczej, by podzielić się z czytelnikami wyśmienitymi przepisami na domowe przetwory.

Siła rodzinnej kuchni

Smaki dzieciństwa, ulubione potrawy przygotowywane przez nasze babcie i mamy – każda rodzina posiada zbiór ulubionych przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Nie inaczej jest w przypadku rodziny Winnych. Dziejom tego rodu nieodłącznie towarzyszy tradycyjna polska kuchnia. Książka Ałbeny Grabowskiej “Przysmaki rodziny Winnych” zawiera 80 przepisów na ulubione konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory bohaterów sagi rodu. Wyśmienite receptury wprost z kuchni Broni Winnej zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Własnoręcznie przygotowane potrawy mają również większą wartość niż te dostępne na sklepowych półkach, a ich produkcja może z czasem stać się bardzo miłą rodzinną tradycją i okazją do spotkań w większym gronie. Sprawdzone przepisy kuchni Winnych z pewnością sprawią, że wspólne gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Idealna lektura dla fanów “Stulecia Winnych”

Książka “Przysmaki rodziny Winnych” to doskonała lektura, która w ciekawy, a zarazem bardzo praktyczny sposób uzupełnia historię tego rodu. Jest idealną metodą na powrót do świata ulubionych bohaterów. Odkrywając ulubione przepisy Broni Winnej oraz innych postaci ze “Stulecia Winnych” poznajemy jeszcze lepiej ich świat, upodobania kulinarne i wspomnienia wspólnych szczęśliwych chwil.

Praktyczna książka kucharska


Przysmaki rodziny Winnych” oprócz ponownego spotkania z ulubionymi bohaterami oferuje nam okazały zbiór zdrowych i sprawdzonych przepisów na tradycyjne polskie przetwory. To idealna lektura dla osób, które chcą wprowadzić do swojej kuchni nowe smaki i sprawić, by stała się ona bardziej domowa i przywodziła na myśl szczęśliwe dzieciństwo. Ta książka pomoże krok po kroku przygotować konfitury, powidła, nalewki, którymi będzie zajadać się cała rodzina oraz które na pewno docenią przyjaciele domu.

Książka Ałbeny Grabowskiej to źródło kulinarnych inspiracji poszerzone o historie i wspomnienia bohaterów kultowego “Stulecia Winnych”. Jest idealną lekturą zarówno dla fanów serii, jak i osób, które chcą przyrządzać przepyszne domowe przetwory w zaciszu własnego domostwa. W “Przysmakach rodziny Winnych” każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Brak komentarzy
by Ela